ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5518583
nr 551 8583
sent 1800-tal, 59x59
Kondition: skador, färgbortfall
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:56:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
6
400 kr
6